Як отримати хороший урожай

У нас важкий час багато людей вирішили самостійно забезпечувати родину продуктами харчування. Хтось втратив роботу, хтось змушений був покинути рідне місто, оселившись в селі, бо це доступніший варіант для біженців. Однак попри те, що українська земля дуже родюча, з певних причин врожаями наші селяни часто не задоволені. Присадибна ділянка може бути виснажена багаторічним використанням, окрім того, погодні умови несприятливі. Як же виростити хороший урожай без зайвих затрат часу і сил?

урожай

Найперше треба потурбуватися про добрива. Звичайно, краще використовувати органічні, компост, торф, гній, але це не завжди можливо. А для власників кількох соток і нерентабельно, бо продавці зазвичай реалізують такий товар великими партіями. Як же бути? Допоможе гумат калію, унікальне рідке концентроване добриво, яке містить у своєму складі всі необхідні для живлення і росту рослин компоненти, як от: азот, калій, амінокислоти, фульвокислоти, вторинні бактеріальні метаболіти. Все це зібрано в особливу формулу з гармонійним балансом усіх речовин. Таке добриво продається і великими, і малими пакуваннями, так що може використовуватися не тільки власниками агрохолдингів, а й звичайними дачниками. Великий плюс цього добрива й в тому, що його не треба використовувати багато разів за час вирощування рослин. Якщо купити гумат калію безпосередньо у виробника, то це гарантія його якості і невисока ціна, що дуже важливо у нас складний час.

урожай

Ще одна складова хорошого урожаю – це правильний вибір культур для конкретної земельної ділянки. Це стосується не тільки розрахунку на потреби родини, а й врахування особливостей ґрунту. Якщо це не врахувати, то навіть най невибагливіші рослини не будуть рости як треба. Тому не зайве буде провести аналіз складу землі, для чого можна скористатися послугами лабораторій або ж придбати спеціальні тести. Вони дозволять визначити базові характеристики ґрунтів, а значить, правильно обрати агрокультури для ділянки. Не менш важливо робити сівозміну, а також обирати рослини з огляду на кліматичні умови або хоча б купувати насіння районованих сортів.

Саме від якості насіння великою мірою залежить майбутній урожай. Важливо купувати його у перевіреного продавця, бо те, як ростимуть овочі, залежить не тільки від багатьох факторів, зокрема, і від умов зберігання насіннєвого матеріалу. А такі умови можуть забезпечити далеко не всі реалізатори.

Наверх