Чому варто замовляти послуги дизайнера

Багатьом здається, що дизайн квартир – це не для всіх, лише для багатих. Нащо витрачати кошти на облаштування невеликого бюджетного помешкання, якщо і самому не важко підібрати колір стін і купити меблі. Але дизайн квартир – це не тільки кольори і форми, це значно більше, тобто створення максимально зручного життєвого простору. І його значно важче створити саме на нечисельних квадратних метрах, особливо, коли будинок не новий. Колись архітектори і будівельники прагнули максимально зменшити вартість житла, воно будувалося типовим, дуже незручним для проживання. Крихітні кухні, з’єднані санвузли і кімнати, все це не дуже сприяє комфорту. Однак вправний дизайнер може навіть малогабаритну хрущобу перетворити на цілком затишне місце для життя.

 послуги дизайнера інтер’єру

 

Тому усі дизайни квартир починаються з вивчення будинку, розташування споруди відносно сторін світу, освітленості різних її частин, доступу до комунікацій. Коли такий аналіз здійснено, стає зрозумілим, як діяти далі, щоб кожна кімната стала не тільки естетично вишуканою, а й максимально зручною. Від результатів цього дослідження залежить, скажімо, колір шпалер, їх візерунок, розташування освітлювальних приборів, розстановка меблів, а також те, буде в кімнаті спальня чи вітальня.

Ще один плюс замовлення дизайнерських послуг у тому, що перед початком ремонту і облаштування квартири, створюється проект, причому варто його замовляти у тривимірному вигляді. Це дозволить у майбутньому уникнути переробок і доробок, які займають багато часу і залучають багато коштів. Замовник завдяки проекту може візуалізувати свої бажання і впевнитися, що це саме те, що треба.

 послуги дизайнера інтер’єру

Часто від послуг дизайнера інтер’єрів відмовляються через бажання зекономити, справді, хороший дизайнер коштує дорого. Але споживач забуває, що дизайн дозволяє зекономити, бо фахівець не допускає помилок, стежить за всіма роботами, а також частіше за все має корпоративну знижку у будівельних магазинах. Він також організовує всі процеси на всіх етапах ремонту і оздоблення помешкання, чим економить час замовника. Крім того, це фаховий підхід, тому підряднику буде важче халтурити чи ігнорувати вказівки.

Звісно, щоб отримати послугу дизайну квартир на високому рівні, варто звертатися до справжніх майстрів своєї справи. Краще, якщо це буде не фрілансер, а архітектурне бюро, що гарантує комплексний підхід до облаштування сучасного комфортного помешкання.

Наверх