Як правильно обрати СТО

Сучасні машині являють собою справжнє диво новітніх технологій, так що ремонтувати і обслуговувати їх самостійно мало хто з водіїв зважується. Для тих авто, які на гарантії, такий підхід взагалі недопустимий, бо сервіс вони мають проходити тільки у сертифікованих автовиробником майстернях. Зауважимо, що не завжди автовласники залишаються задоволені результатами обслуговування навіть на таких СТО, тому доволі гостро стоїть питання про пошук хорошої майстерні. Найчастіше труднощі виникають з професіоналізмом майстрів, цінами на послуги, доступністю запчастин, багато хто стикається з відвертими зловживаннями. Як же найти хорошого майстра не за всі кошти світу, щоб можна було йому довірити цінне рухоме майно?

 обрати СТО


В першу чергу, треба довіряти тим майстерням, які працюють офіційно і дають гарантії на всі послуги, як наприклад, «Ірен Автоцентр», про що детальніше можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.iren-avtocentr.com.ua. Ця майстерня виконує всі необхідні роботи по сервісу і ремонту автомобілів усіх моделей і марок. Фірма існує вже понад двадцять років, за цей час вона набула позитивної репутації, яка щорічно примножується.
Також при виборі СТО варто звертати увагу на обладнання, яке використовується для ремонту. Для того, щоб діагностувати проблеми і усунути їх в сучасному авто, потрібно мати спеціальне надточне устаткування. Саме на такому працюють майстри у Ірен Автоцентр, тому на ремонт машини не йде багато часу, а навіть найскладніші випадки підлягають розв’язанню.
Ще однин показник якісного обслуговування – це рівень професіоналізму працівників СТО. Часто споживач стикається з тим, що у майстернях до машини допускають стажерів, а майстри дуже халатно ставляться до своїх обов’язків. Такого ніколи не буває Ірен Автоцентр, тому що там працює колектив кваліфікованих робітників, який гордиться результатами своєї роботи. Тому й гарантії на всі види обслуговування і ремонту тривалі, компанія впевнена у тому, що все зроблено на совість.

 обрати СТО


Прозоре ціноутворення – ще один важливий чинник хорошого автосервісу. Замовник повинен знати, на що витрачає кошти, не має бути прихованих платежів і завищення тарифів. У цьому плані все добре у Ірен Автоцентр, спочатку авто діагностують, а потім робиться кошторис, тільки після погодження з клієнтом розпочинаються всі роботи. При цьому ціни на послуги в компанії цілком помірні, тому доступні всім охочим.

Наверх