Вакансії для моряків на хороших умовах

Українські моряки у пошуках хороших вакансій часто потрапляють у дуже скрутні обставини, їх обманюють наймачі, навіть беруть у полон пірати і кредитори власників кораблів. Робота у торговому флоті стає все більш небезпечною, але моряк без моря не може, тому намагається шукати кращі пропозиції. Не треба цього робити самотужки, бо можна втрапити в халепу, адже є компанія MARINE MAN, яка пропонує jobatsea, роботу в морі, на дуже пристойних умовах. Щоб знайти вакансію, потрібно просто зайти на сайт компанії і вибрати те, що підходить. Там є термінова робота, робота на постійній основі для всіх морських спеціальностей. Фірма гарантує, що всі пропозиції перевірені і безпечні, а кожен клієнт отримає ще й доступ до дуже корисних послуг, включно з вивченням англійської і постійним супроводом спеціаліста. Є також тренувальні центри, які дозволяють морякам в майбутньому пройти міжнародне тестування Marlins, Marlins TOSE, Seagull без проблем.

Вакансії для моряків


У чому переваги співпраці з цією компанією? Марін МАН – це морське крюінгове агенство, яке було засноване у 2008 році. За час свого існування фірма набула тільки позитивну репутацію, успішно працевлаштувавши тисячі моряків. Дуже важливо, що к сертифікована за стандартом ISO 9001: 2015, а також класифікаційною спільнотою Бюро Верітас. Це стосується і українського офісу компанії, який має сертифікат згідно з конвенцією MLC як PRPA (тобто, приватна рекрутингова компанія) у Бюро Верітас. При цьому, агентство пропонує безкоштовне працевлаштування, пропонуючи своїм клієнтам доступ до найкращих пропозицій на ринку морської роботи для спеціалістів усіх рівнів. Це можливість влаштуватись на танкери, таких пропозицій близько 70%, та сухогрузи, їх 30%. Компанія співпрацює з авторитетними судноплавними топ-менеджерами і судновласниками, тобто без усіляких посередників, які вимагають за працевлаштування відсоток від заробітку.
Чотири офіси MARINE MAN знаходяться в Кракові, Таллінні, Херсоні й Одесі, причому європейські офіси знаходяться під частковим управлянням американської інвестиційної компанії. Це говорить про серйозність і захищеність бізнесу, а також про турботу про репутацію, тому всі послуги надаються на найвищому рівні.

Вакансії для моряків


Портал компанії jobmarineman дозволяє швидко знайти вакансію, подати заявку онлайн і отримати миттєвий зворотній зв'язок від менеджера. Клієнти агентства не залишаються зі своїми проблемами сам на сам, їх завжди супроводжує інформаційна і технічна підтримка, тому шукати роботу стає просто і безпечно.

Наверх