Навіщо використовується блок розпалу для ксенону?

Ксенон та блок розпалу вважаються єдиним цілим, яке забезпечу якісне та надійне підсвічування дороги у нічний час. Справа в том, що встановити ксенонову оптику в автомобіль, не використовуючи при цьому баласт, це теж саме, що викинути гроші на вітер. Але деякі автомобілісти зовсім не розуміють, з якою метою треба встановлювати блоки розпалу в авто.

Безумовно, якщо водій бажає отримати якісне та надійне світло, він повинен використовувати тільки певні лампи. Так ось ксенон у цьому випадку підходить як ніщо інше.

Давайте із вами з’ясуємо, для чого використовується блок розпалу.

блок розпалу для ксенону

Перш за все слід відзначити, що цей пристрій генерує напругу, необхідну для повноцінного функціонування ксенону. Крім цього він забезпечує моментальний розпал освітлювального компонента та контролює його роботу на протязі всього часу. Якщо казати про галогенні та стандартні лампи накалу, для них не потрібно використовувати баласт.

Основні функції блоку розпалу ксенону.

  1. По-перше, він задає необхідну напругу, що в свою чергу забезпечує моментальний старт лампочки.

  2. По-друге, регулює напругу до необхідного рівня.

  3. По-третє, підтримує із освітлювальним пристроєм зворотній зв'язок.

  4. По-четверте, у разі необхідності перезапускає лампу, якщо в ній якимось чином згасла дуга.

Насправді дуга загасає дуже рідко. До того ж це може бути лише у тому випадку, якщо ксенонова проводка знаходиться у несправному стані. Як правило, це стосується пошкодження контактів та інших моментів. Саме тому ксенонові блоки розпалу оснащуються трансформатором, та блоком управління, які відносяться до електроніки. Це і свідчить про те, що баласт здійснює зворотній зв'язок.

На сучасному ринку представлена велика кількість блоків розпалу від різних виробників та із різними характеристиками. Саме тому, перш ніж купити певний продукт, необхідно заздалегідь вивчити деяку інформацію про нього.

блок розпалу для ксенону

Баласти можуть використовуватися не тільки для головного освітлення, але іще й в противотуманній оптиці. Тому дуже важливо, щоб вони мали компактні розміри. Сучасні виробники випускають певні ультра тонкі баласти, які із легкістю уміщуються навіть у саме скромне підкапотний простір.

Якщо ви бажаєте зекономити власний час та гроші, тоді купуйте вже готові комплекти ксенону, які із самого початку комплектуються не тільки лампами, а й блоками розпалу. Саме тому вам не доведеться витрачати час на пошуки підходящого пристрою.

Комплекти ксенону від відомих виробників можна купити на сайті спеціалізованого магазину по лояльній вартості. Тому вам навіть не доведеться виходити за межі власного дому.

Наверх